מזון נוזלי

מזון נוזלי – האפשרויות השונות

יש לא מעט סיבות רפואיות בגינן אנשים לא יוכלו לאכול מזון מוצק והדרך היחידה שלהם להצליח לקבל את כל רכיבי המזון הנדרשים תהיה באמצעות מזון נוזלי. החדשות הטובות עבור אותם אנשים הן שעם קצת יצירתיות וקצת השקעה ישנה אפשרות לאכול אוכל נוזלי – מאוזן תזונתית, טעים, מגוון ומשביע. מעבר לכך, חשוב לדעת שכיום ניתן למצוא אוכל נוזלי ייעודי עבור אנשים אשר לא יכולים לצרוך מוצקים ואותו מזון מגיע בטעמים שונים, כך שמדובר באפשרות נוספת בעבורם.

מזון ייעודי נוזלי מספק ארוחות מלאות ומזינות המכילות את כל רכיבי התזונה הנדרשים בארוחה. ניתן לבסס את התפריט היומי אך ורק על בסיס מזון נוזלי ולספק את מלוא הדרישות התזונתיות כולל אנרגיה, חלבון, ויטמינים ומינרלים.

חברת איזי ליין מספקת מספר פתרונות למצבים אלו דוגמת איזי מילק 2,איזי דרינק, איזי פייברואיזי דיילי. שהם מוצרי אוכל נוזלי .

שייקים במגוון טעמים יכולים להיות מבוססים על מגוון רחב של רכיבים: פירות וירקות מסוגים שונים ובקומבינציות שונות אולם במקרים רפואיים בהם הדרישות התזונתיות הינן מוגברות ישנה אפשרות להעשיר שייקים מוכרים באבקות מרוכזות בקלויות וחלבון לדוגמה מיד דיי ו- איזי שייק.

ניתן לשלב את אבקת ה-איזי שייק בשייקים חלביים עם או בלי פירות. אבקת ה-איזי שייק משווקת בטעם וניל תפוז המשתלב מצוין עם שייק פירות. במקרה של שייק על בסיס שוקו או קפה ניתן לשלב את אבקת ה-איזי שייק בטעם נטראלי וניל.

במקרים שיש העדפה לטעם מלוח ניתן לשלב את אבקת ה-מיד דיי אבקה זו מבוססת על חלבון סויה ולכן מתאימה גם למטופלים הרגישים ללקטוז – מוזמנים לראות מתכונים

אין ספק ששייקים מהווים אופציה טובה עבור אלו שאינם יכולים לאכול מוצקים וכחלק מכך, מחפשים אחר רעיונות עבור אוכל נוזלי. תוספת של אבקות מיוחדות תאפשר להעצים את התועלת התזונתית של אותה ארוחה עם תוספת של חלבון וקלוריות כך שהשייק יכיל ערכים תזונתיים משופרים. כמובן, שההמלצה תהיה לגוון עם השייקים ולנסות בכל פעם רכיבים אחרים בכדי להבטיח התאמה למצבים בהם הטעם משתנה.

התחלה לא קלה… אנשים אשר מקבלים את הבשורה שהם יכולים לאכול רק אוכל נוזלי (בין אם לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה), עלולים לקבל את הבשורה בצורה לא טובה עם זאת חשוב להבין שיש לא מעט אפשרויות של מוצרים עבור אוכל נוזלי מזין על בסיס מזון רפואי או אבקות העשרה.

בכל מקרה, יצירתיות, מקוריות ואיסוף כמה שיותר מידע על האפשרויות, יוכל לסייע ליהנות מתזונה בריאה, משביעה, טעימה וכאמור, חשוב מכל, מזינה.

לחץ כאן למעבר לצפייה בסרטון מוצרים נוזליים

מזון נוזלי
המוצר נוסף בהצלחה לעגלת הקניות
המוצר נוסף בהצלחה לרשימת המשאלות