מזון נוזלי

מזון נוזלי – האפשרויות השונות

יש לא מעט סיבות רפואיות בגינן אנשים לא יוכלו לאכול מזון מוצק והדרך היחידה שלהם להצליח לקבל את כל רכיבי המזון הנדרשים תהיה באמצעות מזון נוזלי. החדשות הטובות עבור אותם אנשים הן שעם קצת יצירתיות וקצת השקעה ישנה אפשרות לאכול אוכל נוזלי – מאוזן תזונתית, טעים, מגוון ומשביע. מעבר לכך, חשוב לדעת שכיום ניתן למצוא אוכל נוזלי ייעודי עבור אנשים אשר לא יכולים לצרוך מוצקים ואותו מזון המדובר מגיע בטעמים שונים, כך שמדובר באפשרות נוספת בעבורם.

מזון ייעודי נוזלי מספק ארוחות מלאות ומזינות המכילות את כל רכיבי התזונה הנדרשים בארוחה. ניתן לבסס את התפריט היומי אך ורק על בסיס מזון נוזלי ולספק את מלא הדרישות התזונתיות כולל אנרגיה, חלבון, ויטמינים ומינרלים.

חברת איזי ליין מציעה/מספקת מספר פתרונות למצבים אלו דוגמת Easy Meal-K2, Easy Drink, Easy Fiber.

שייקים במגוון טעמים שייקים יכולים להיות מבוססים על מגוון רחב של רכיבים: פירות וירקות מסוגים שונים ובקומבינציות שונות אולם במקרים רפואיים בהם הדרישות התזונתיות הינן מוגברות ישנה אפשרות להעשיר שייקים מוכרים באבקות מרוכזות בקלויות וחלבון לדוגמה Mid Day ו Easy Shake .

ניתן לשלב את אבקת ה – Easy Shake בשייקים חלביים עם או ללא פירות. אבקת ה- Easy Shake משווקת בטעם וניל תפוז המשתלב מצוין עם שייק פירות. במקרה של שייק על בסיס שוקו או קפה ניתן לשלב את אבקת ה – Easy Shake בטעם נטראלי וניל.

במקרים שיש העדפה לטעם מלוח ניתן לשלב את אבקת ה – Mid-day, אבקה זו מבוססת על חלבון סויה ולכן מתאימה גם למטופלים הרגישים ללקטוז – מוזמנים לראות מתכונים

אין ספק ששייקים מהווים אופציה טובה עבור אלו שאינם יכולים לאכול מוצקים וכחלק מכך, מחפשים אחר רעיונות עבור אוכל נוזלי. תוספת של אבקות מיוחדות תאפשר להעצים את התועלת התזונתית של אותה ארוחה עם תוספת של חלבון וקלוריות כך שהשייק יכיל ערכים תזונתיים משופרים. כמובן, שההמלצה תהיה לגוון עם השייקים ולנסות בכל פעם רכיבים אחרים בכדי להבטיח התאמה למצבים בהם הטעם משתנה.

התחלה לא קלה …. אנשים אשר מקבלים את הבשורה שהם יכולים לאכול רק אוכל נוזלי (בין אם לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה), עלולים לקבל את הבשורה בצורה לא טובה עם זאת חשוב להבין שיש לא מעט אפשרויות של מוצרים עבור אוכל נוזלי מזין על בסיס מזון רפואי או אבקות העשרה.

בכל מקרה, יצירתיות, מקוריות ואיסוף כמה שיותר מידע על האפשרויות, יוכל לסייע ליהנות מתזונה בריאה, משביעה, טעימה וכאמור, חשוב מכל, מזינה.

המוצר נוסף בהצלחה לעגלת הקניות
המוצר נוסף בהצלחה לרשימת המשאלות