שאלות ותשובות

+ - האם מוצרי איזי ליין מיוצרים בישראל?

מוצרי איזי ליין מיוצרים בישראל בתנאי איכות מקסימליים.

+ - האם למוצרי איזי ליין יש אישור ייצור ושיווק של משרד הבריאות?

מוצרי איזי ליין מיוצרים בישראל בתנאי איכות מקסימליים הכוללים 9003 HACCP, ISO ותקן תנאי יצור נאותים GMP. תווי תקן אלו מוכרים בעולם כולו ובכך מובילים לפיתוח וייצור של מוצרים איכותיים, אמינים ומובילים בשוק תכשירי המזון ותוספי התזונה. כל מוצרינו מיוצרים במפעלים בעלי רישיון ייצור של משרד הבריאות.

+ - היכן ניתן לרכוש את מוצרי איזי ליין בישראל?

מוצרי החברה הנכללים בסל התרופות ניתנים לרכישה בכל קופות החולים בהתאם להתוויה ולהכללה בשירות הרפואי.

בנוסף חברת איזי ליין משווקת את מוצריה באמצעות מערך השיווק שלה ובקניה ישירה באתר האינטרנט. המוצרים מסופקים עד בית הלקוח. ניתן לקבל פרטים בטלפון מס' 6327777 – 04 .

+ - האם האיזי פייבר מיועד  להזנה ממושכת?

במחקר קליני בו נעשה שימוש ממושך ב- איזי פייבר כהזנה בלעדית נמצאה עליה משמעותית ברמות החלבון, המוגלובין, הגעה לייעדי משקל וכן לאיזון רמות הסוכר. לכן ניתן לעשות שימוש באיזי פייבר כהזנה ממושכת.

+ - האם שומן מהווה את מקור האנרגיה העיקרי באיזי מילק 2 ובכך מעלה את ריכוז הקלוריות של המוצר?

השומן באיזי מילק מהווה 42.5% מהקלוריות. לאיזי מילק 2 הרכב תזונתי מאוזן התואם את ההמלצות לתזונה נכונה. רוב השומן מקורו משמן קנולה. חלק מהשומן מקורו משומן MCT, שמן הקל לעיכול ולספיגה.

+ - מה חשיבות הסיבים התזונתיים במוצרים השונים?

סיבים תזונתיים מהווים חלק מהתפריט היומי בדומה לשאר הרכיבים המומלצים לצורך הרכבת תפריט מאוזן. על פי המלצות ה – DRI יש לצרוך בן 20-30 גר' סיבים ליום בהתאם לגיל ולמין. לסיבים התזונתיים השפעות מיטיבות רבות קצרות וארוכות טווח. יש לציין שצריכה מספקת של סיבים תזונתיים חשובה לבריאות המעי ומהווה בסיס לספיגה תקינה של כל שאר רכיבי המזון.

+ - מהם סיבים פרה ביוטיים?

סיבים פרה ביוטיים אינם עוברים פירוק ע"י אנזימי מערכת העיכול ומשמשים כמצע גידול ל"חיידקים ידידותיים". חיידקים אלו תורמים לאיזון חיובי של מערכת העיכול שלנו.

+ - האם יש לכם מוצרים המתאימים לחולי סוכרת?

DM LINE – מזון  ייעודי עשיר בקלוריות וחלבון בתוספת סיבים תזונתיים, המספק תזונה מלאה או כהעשרה לתפריט היומי. DM ליין עם הרכב פחמימות ייחודי המסייע באיזון סוכרים בדם.

איזי פייבר – מזון ייעודי איזוטוני המספק תזונה מלאה, מאוזנת הכוללת גם סיבים תזונתיים. מתאים להזנה כולית דרך צינורית או כהשלמה לתפריט היומי. נכלל בסל התרופות במספר התוויות. משמש כתכשיר להזנה בלעדית ומתאים גם לחולים הסובלים מסוכרת. במחקר קליני אשר עקב אחר חולים המוזנים באופן בלעדי על ידי תכשיר האיזי פייבר, נמצאה ירידה ממוצעת משמעותית של כ- 35% ברמות הסוכר.

אנין  – אבקה מסיסה להכנת פודינג עשיר בקלוריות וחלבון, בטעם וניל, לטיפול בחוסר תיאבון וירידה במשקל, במצבי עקה, בהחלמה מניתוח או ממחלה קשה, מתאימה גם במקרים של הפרעה בבליעה. אנין מכילה חלבון מי גבינה, אינה מכילה סוכר או ממתיקים מלאכותיים.

איזי שייקאבקה מסיסה  להכנת שייק עשיר בקלוריות וחלבון, על בסיס חלבון מי גבינה. איזישייק ניתנת לשילוב במזונות נוספים  כמו דייסה,שמנת, גבינה, תערובת עוגה/פאנקייק ועוד. איזישייק  אינה מכילה תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים, בטעמים בשל ריכוז השומן הגבוה ניתן לשלב אותה בתפריט היומי של מטופלים הסובלים מסוכרת.

מיד דיי – אבקת העשרה טבעונית המיועדת חהעשרת התפריט בקלוריות וחלבון מן הצומח. מיד דיי מכילה חלבון סויה. האבקה במליחות מעודנת ומשתלבת נפלא במגוון מאכלים לדוגמא – מרק, פירה, רטבים, פשטידות וכו'.. ללא תוספת סוכר. בהשגחת בד"צ עדה חרדית

יש להיוועץ עם דיאטנית או רופא לפני תחילת השימוש במוצרים.

+ - יש לי מטופל שירד במשקל וסובל מקושי בבליעה ולא ניתן לתת לו נוזלים. האם יש לכם מוצרים המתאימים לאנשים הסובלים מקשיים בבליעה?

אנין – הינה אבקה להכנת מעדן במרקם פודינג עשירה בקלוריות וחלבון ללא סוכרוז, המתאימה במקרים של קשיי בליעה כתוספת לתפריט היומי. מנה אחת של 50 גר' מכילה 280 קק"ל ו – 10 גר' חלבון. ניתן לערבב את האבקה בחלב, במים או במזון מוכן כמו דייסה, שמנת רסק פרי ועוד.

אבקה נוספת הנותנת פתרון למטופלים הסובלים מקשיי בליעה היא אבקת – איזי טיקינר. אבקה זו משמשת להסמכת נוזלים (מים, קפה, תה, שוקו ועוד), מהירה, בכל טמפרטורה, ללא טעמי לוואי.

אבקה נוספת הינה אבקת סטרינגמסמיך חדשני מבוסס סיבים תזונתיים מסוג קסנטן להסמכת נוזלים שונים, יציב לאורך זמן מותאם IDDSI

כמו כן ניתן להוסיף את האיזי שייק, האיזי וואי והאיזי קלורי למזונות סמיכים כמו: שמנת/יוגורט/דייסה וכו' ובכך ליצור מזון סמיך מעושר.

+ - יש לי מטופל אשר ירד במשקל ומסרב בתוקף לקבל העשרות מכל סוג, האם יש לכם פתרון?

איזי קלורי – הינה אבקה עשירה בקלוריות ללא תוספת טעם המיועדת להעלאת הצריכה הקלורית. ניתן להוסיף את אבקת ה"איזי קלורי" ישירות למזון או למשקה, בהתאם לקלוריות הנדרשות ולמידת הסבילות של המטופל.

מיד דיי – הינה אבקה בטעם נטרלי במליחות עדינה שניתן להוסיף למאכלים כמו ביצה, פשטידה, קציצות ומרק ללא שינוי משמעותי בטעם. האבקה מרוכזת בקלוריות וחלבון בכשרות פרווה.

איזישייק בטעם נייטרלי – אבקה עשירה בקלוריות וחלבון הניתנת לערבוב במזון או להכנת שייק.

+ - מה היתרונות של אבקת חלבון מי גבינה על פני אחרות כמו אבקת חלבון ביצה, סויה ועוד?

חלבון מי הגבינה מכיל Beta-Lactoglobulin- מקור עשיר בחומצות אמינו מסועפות (BCAA) שמספקות אנרגיה זמינה לשריר. חלבון מי גבינה מחזק את מערכת החיסון ע"י העלאת רמות ה- GSH – Glutathione בגוף. GSH מהווה נוגד חמצון טבעי המנטרל את פעילותם של רדיקלים חופשיים, הנוצרים מסטרס חמצוני שמתרחש במצבי טראומה מחלה או דלקת. כמו כן, חלבון מי גבינה קל לעיכול – עובר במהירות מהקיבה למעי ושם הוא נספג בקצב מהיר.

+ - מהם יתרונות מולטי ויטמין איזי גולדן אייג' על פני מולטי ויטמינים אחרים?

איזי גולדן אייג' – הינו מולטי ויטמין ייחודי לגיל השלישי. את הרכבו קבעה ועדת מומחים ממשרד הבריאות והאוניברסיטה העברית. מדובר בצעד מהפכני, לאחר שעד היום  ההרכב נקבע ע"י  יצרנים ומשווקים. כל כמוסת מולטי ויטמין איזי גולדן אייג'  מכילה: כמחצית מהקצובה היומית המומלצת של ויטמינים ומינרלים כדי להימנע מעודף מזיק. רכיבי תזונה מוגנים כגון ויטמין A ,D ו-E למניעת חמצונם. כולין, לשיפור מצבו הפיסיולוגי של הקשיש במצבי עקה ולתפקוד תקין של המוח. ויטמין  B12  בכמות של 100% מהקצובה המומלצת (עקב ספיגה לקויה בגיל מבוגר). הכמוסה קטנה וקלה לבליעה ואינה מכילה: ברזל וויטמין K. מתן עודף ברזל לקשישים עלול לפגוע במצבם הבריאותי ומתן עודף ויטמין K עלול לסתור את פעילותן של תרופות נוגדות קרישה. כמוסת האיזי גולדן אייג' ניתנת לפתיחה וערבוב במזון לכן מתאימה גם לקשישים הסובלים מבעיות בליעה.

+ - האם יש לכם מוצרים המתאימים לאוכלוסייה המקפידה על אורח חיים טבעוני?

איזי קלורי – אבקה המבוססת על פחמימה ממקור צמחי המיועדת להעשרת התפריט ללא שינוי טעם ובמרקם.

מיד דיי – אבקה להעשרה קלורית וחלבונית המורכבת מחלבון סויה.

איזי דרינק – משקה העשרה פרווה על בסיס חלבון סויה בתוספת ויטמינים ומינרלים, כשרות בד"צ העדה החרדית (ללא רכיבים מן החי למעט ויטמין D ממקור צמר כבשים).

+ - האם מוצרי החברה נמצאים בסל התרופות?

כן מגוון מוצרים נמצאים בסל התרופות 2022 בהתוויות שונות.


products
המוצר נוסף בהצלחה לעגלת הקניות
המוצר נוסף בהצלחה לרשימת המשאלות
בודק...