שאלות ותשובות

+ - האם מוצרי איזי ליין מיוצרים בישראל?

מוצרי איזי ליין מיוצרים בישראל בתנאי איכות מקסימליים.

+ - האם למוצרי איזי ליין אישור ייצור ושיווק של משרד הבריאות?

 מוצרי איזי ליין מיוצרים בישראל בתנאי איכות מקסימליים הכוללים 9003 HACCP, ISO ותקן תנאי יצור נאותים  GMP ,המוכרים בעולם כולו ובכך מובילים לפיתוח וייצור של מוצרים איכותיים, אמינים ומובילים בשוק תכשירי המזון ותוספי התזונה. כל מוצרינו מיוצרים במפעלים בעלי רישיון ייצור של משרד הבריאות.

+ - היכן ניתן לרכוש את מוצרי איזי ליין בישראל?

מוצרי החברה הנכללים בסל התרופות ניתנים לרכישה בכל קופות החולים בהתאם להתוויה ולהכללה בשירות הרפואי.

בנוסף חברת איזי ליין משווקת את מוצריה באמצעות מערך השיווק שלה. המוצרים מסופקים עד בית הלקוח. ניתן לקבל פרטים בטלפון מס'  6327777 – 04

+ - האם ה"איזי פייבר" מיועד  להזנה ממושכת?

במחקר קליני בו נעשה שימוש ממושך ב"איזי פייבר" כהזנה בלעדית נמצאה עליה משמעותית ברמות חלבון והמוגלובין, הגעה לייעדי משקל וכן איזון רמות הסוכר. לכן ניתן לעשות שימוש ב"איזי פייבר" כהזנה ממושכת.

+ - האם שומן מהווה את מקור האנרגיה העיקרי ב"איזי מילק 2" ובכך מעלה את ריכוז הקלוריות של המוצר?

השומן באיזי מילק מהווה 36% מהקלוריות. ל"איזי מילק 2 "  הרכב תזונתי מאוזן התואם את ההמלצות לתזונה נכונה. רוב השומן מקורו משמן קנולה. חלק מהשומן מקורו משומן MCT , שמן הקל לעיכול ולספיגה.

+ - מה חשיבות הסיבים התזונתיים בממוצרים השונים ?

סיבים תזונתיים מהווים חלק מהתפריט היומי בדומה לשאר הרכיבים המומלצים לצורך הרכבת תפריט מאוזן. על פי ה – DRI יש לצרוך בן 20-30 גר' סיבים ליום בהתאם לגיל ולמין. לסיבים התזונתיים השפעות מיטיבות רבות קצרות וארוכות טווח. יש לזכור שצריכה מתאימה של סיבים תזונתיים חשובה לבריאות המעי, המהווה בסיס לספיגה תקינה של כל שאר רכיבי המזון.

+ - מהם סיבים פרהביוטיים?

סיבים פרהביוטיים אינם עוברים פירוק ע"י אנזימי המעי הדק ומשמשים קרקע מזון ל"חיידקים ידידותיים".

+ - האם יש לכם מוצרים המתאימים לחולי סוכרת?

"איזי פייבר" המכיל סיבים תזונתיים משמש כתכשיר להזנה בלעדית המתאים גם לחולים הסובלים מסוכרת. במחקר קליני אשר עקב אחר חולים המוזנים באופן בלעדי על ידי איזי פייבר, נמצאה ירידה ממוצעת משמעותית של 35% ברמות הסוכר. " איזי דיילי" מזון ייעודי בלעדי או  העשרה לתפריט היומי  – לתכשיר הרכב מאוזן ומכיל כמות קטנה של סוכר העשוי להתאים גם לחולים עם רמות סוכר לא מאוזנות. מנה מומלצת של "איזי מילק 2" מכילה כמות קטנה  של סוכר ביחס לקלוריות. העשרה זו יכולה גם כן להתאים למטופלים הסובלים מסוכרת. "אנין" ו"איזי שייק" הינם אבקות להעשרה להכנת מעדן במרקם פודינג או שייק בטעימות גבוהה. בשל ריכוז השומן הגבוהה ניתן לשלב אותן בתפריט היומי של מטופלים הסובלים מסוכרת. "מיד דיי" הינה אבקה המיועדת להעשרה ללא תוספת סוכר.   בכל מקרה יש להיוועץ עם דיאטנית או רופא לפני תחילת השימוש.

+ - יש לי מטופל אשר ירד במשקל אך סובל מקושי בבליעה ולא ניתן לתת לו נוזלים, האם יש לכם מוצרים המתאימים לאנשים הסובלים מקושי בבליעה?

"אנין" הינה אבקה להכנת מעדן במרקם פודינג עשירה בקלוריות וחלבון ללא סוכרוז, המתאימה במקרים של קשיי בליעה כתוספת לתפריט היומי. מנה אחת של 50 גר' מכילה 280 קק"ל ו – 10 גר' חלבון. ניתן לערבב את האבקה בחלב, במים או במזון מוכן כמו דייסה, שמנת רסק פרי ועוד. אבקה נוספת הנותנת פתרון למטופלים הסובלים מקשיי בליעה היא אבקת "איזי טיקינר". אבקה זו משמשת  כמסמיך נוזלים מהיר (מים, קפה, תה, שוקו ועוד) בכל טמפרטורה, ללא טעמי לוואי המיועד למקרים בהם קיים קושי בבליעה. כמו כן ניתן להוסיף את ה"איזי שייק", ה"איזי וואי" וה"איזי קלורי" למזונות סמיכים כמו: שמנת/יוגורט/דייסה וכו' ובכך ליצור מזון סמיך מעושר.

+ -  יש לי מטופל אשר ירד במשקל ומסרב בתוקף לקבל העשרות מכל סוג, האם יש לכם פתרון?

"איזי קלורי" הינה אבקה עשירה בקלוריות ללא תוספת טעם המיועדת להעלאת הצריכה הקלורית. ניתן להוסיף את אבקת ה"איזי קלורי" ישירות למזון או למשקה, בהתאם לקלוריות הנדרשות ולמידת הסבילות של המטופל. "מיד דיי" הינה אבקה בטעם נטלרי במליחות עדינה שניתן להוסיף למאכלים כמו ביצה, פשטידה, קציצות מרק ללא שינוי משמעותי בטעם. האבקה מרוכזת בקלוריות וחלבון – פרווה.

+ - מה היתרונות של חלבון מי גבינה על פני חלבונים אחרים בטבע כמו חלבון ביצה, חלבון סויה ועוד?

חלבון מי הגבינה מכיל Beta-Lactoglobulin- מקור עשיר של חומצות אמינו מסועפות (BCAA) שמספקות אנרגיה זמינה לשריר . חלבון מי גבינה מחזק את מערכת החיסון ע"י העלאת רמות ה-GSH -Glutathione בגוף. GSH מהווה אנטיאוקסידנט טבעי המנטרל את פעילותם של הרדיקלים החופשיים, הנוצרים מסטרס חמצוני שמתרחש במצבי טראומה מחלה או דלקת. חלבון מי גבינה קל לעיכול – עובר במהירות מהקיבה למעי ושם הוא נספג בקצב מהיר.

+ - מה היתרונות של המולטי ויטמין "איזי גולדן אייג' " על פני מולטי ויטמינים של אחרים?

"איזי גולדן אייג' " הינו מולטי ויטמין ייחודי לגיל השלישי. את הרכבו קבעה ועדת מומחים ממשרד הבריאות והאוניברסיטה העברית. מדובר בצעד מהפכני, לאחר שעד היום  ההרכב נקבע ע"י  יצרנים ומשווקים. כל כמוסת מולטי ויטמין "איזי גולדן אייג' " מכילה: כמחצית הקצובה היומית המומלצת של ויטמינים ומינרלים כדי להימנע מעודף מזיק. רכיבי תזונה מוגנים כגון ויטמין A ,D ו-E למניעת חמצונם. כולין, לשיפור מצבו הפיסיולוגי של הקשיש במצבי עקה ולתפקוד תקין של המוח. ויטמין B12 בכמות של 100% קצובה מומלצת (עקב ספיגה לקויה בגיל מבוגר). הכמוסה קטנה וקלה לבליעה. כמוסת מולטי ויטמין "איזי גולדן אייג'" אינה מכילה: ברזל – מתן עודף ברזל לקשישים עלול לפגוע במצבם הבריאותי והפיסיולוגי. ויטמין K העלול לסתור את פעילותן של תרופות נוגדות קרישה. כמוסת ה"איזי גולדן אייג' " ניתנת לפתיחה ולערבוב במזון . מתאים גם לקשישים הסובלים מבעיות בליעה.

+ - האם יש לכם מוצרים המתאימים לאוכלוסייה המקפידה על אורח חיים טבעוני ?

"אנרג'י פרו" הינו חטיף אנרגיה המכיל ב 50 גרם 210 קק"ל וכ- 8 גרם חלבון צמחי. "N-RICH" – מעדן בטעם שוקולד מרוכז המכיל ב – 150 גרם 250 קק"ל וכ -10 גרם חלבון ממקור צמחי. "איזי קלורי" – אבקה המבוססת על פחמימה ממקור צמחי היועדת להעשרת התפריט ללא שינוי טעם ובמרקם.

+ - האם יש לאיזי ליין מוצרים בכשרות בד"צ/כשרות גבוהה?

איזי דרינק, אנריצ', בייבי קלורי, מיד דיי.


products
המוצר נוסף בהצלחה לעגלת הקניות
המוצר נוסף בהצלחה לרשימת המשאלות